Inquisit 4 Lab

Inquisit 4 Lab jest potężnym narzędziem do projektowania, testowania, wyławiania błędów, demonstrujące i pozwalające na administrowanie testami psychologicznymi i eksperymentami. Inquisit 4 Lab zawiera bogate dane behawioralne z szerokiej gamy działań stosowanych w dziedzinie neurobiologii poznawczej, funkcji poznawczych, osobowości i psychologii zachowań konsumenckich, ekonomii behawioralnej i neuropsychologii. Inquisit Lab jest przeznaczony do uruchamiania na dedykowanych komputerach w laboratoriach badawczych, w klasach oraz na laptopach mobilnych znajdujących się w zasięgu sieci Internet.

Czytaj więcej: Inquisit 4 Lab

Oprogramowanie do nauki podawania płynów i kontroli gospodarki wodno-elektrolitowej

Druga edycja "Fluids and Electrolytes..."  jest zaprojektowana jako zespół samodzielnych programów, które pomagają użytkownikowi nauczyć się lub odświeżyć ponad 200 umiejętności związanych z podawaniem płynów i kontrolą gospodarki wodno- elektrolitowej. Niezbędne informacje są dostarczane wraz z towarzyszącymi im kolorowymi okładkami i animacjami, by uczeń łatwiej przyswajał wiedzę.

Narzędzie samooceny pozwala uczącemu się poprawić skuteczność i efektywność kształcenia. Jest to idealne rozwiązanie do nauki przygotowania się do zagadnień egzaminu NCLEX.

Czytaj więcej: Oprogramowanie do nauki podawania płynów i kontroli gospodarki wodno-elektrolitowej

Oprogramowanie do nauki analizy EKG

Interaktywna Elektrokardiografia

Interaktywny CD-ROM wzmacnia punky nauczania


630 wspólnych i niewspólnych EKG podzielonych na trzy poziomy trudności: początkujący, średni i zaawansowanyDRUGA EDYCJA- zalety:

  • Poziom trudności z EKG. Można śledzić poziom wiedzy swoich uczniów.

  • Jasne określenie każdego z trzech poziomów złożoności - początkujący, średni i zaawansowany- i co ma na każdym poziomie


  • Zaktualizowano CD-ROM, teraz na platformie Flash


Czytaj więcej: Oprogramowanie do nauki analizy EKG

Oprogramowanie do nauki chemii dla studentów medycyny

Autor: Darrell J. Woodman (Univ. of Washington)

Nazwa: Chemistry Teaching Graphics for General Chemistry, 1.1

Zestaw grafik nauczania komputerowego zaprojektowany, aby pomóc wyjaśnić pojęcia chemiczne z udziałem złożonych relacji przestrzennych, trójwymiarowych struktur i procesów dynamicznych.

Czytaj więcej: Oprogramowanie do nauki chemii dla studentów medycyny

DxR - Oprogramowanie dla prawidłowego myślenia w oparciu o analizę medyczną w języku angielskim.