A.D.A.M Interactive Anatomy - wersja online w języku angielskim

A.D.A.M . Interactive Anatomy znacznie wspomaga naukę anatomii, fizjologii i tematów pokrewnych. Wersja online jest najlepszą z dotychczasowych. Ma najprostszy i najwygodniejszy dostęp, usprawnioną nawigację i funkcjonalność dodatkowych treści i ulepszenia. Jest najbardziej wszechstronnym źródłem anatomii i zaawansowanym narzędziem do rozwoju programu nauczania, które są dostępnych online.


Nasza niezwykle szczegółowa grafika, dokładność, precyzja i zaawansowane funkcje zostały połączone z wielokrotnie nagradzaną Encyklopedia Multimedialną „A.D.A.M.” z ponad 3600 artykułów obejmujących stany chorobowe, procedury, zabiegi, operacje, badania i wiele więcej. Ponad 3000 ilustracji, diagramów i fotografii, ponad 120 nagrań video. Zaktualizowane biblioteki obrazów 3D zapewniają również najlepsze obrazy z zakresu anatomii w 3D w Internecie.

AIA jest nadal najbardziej wszechstronnym źródłem informacji dla kursów z zakresu anatomii i fizjologii. Dzięki zawartości dodatku A.D.A.M Interactive Anatomy można używać go do nauczania zastosowań klinicznych, opieki, czy też kontynuacji studiów medycznych (CME), opieki medycznej i pomocy.

AIA jest podstawą nauczania anatomii w szkołach na całym świecie. To niezrównane odniesienie do anatomii. System autorski służy jako narzędzie rozwoju programów nauczania dla instruktorów i informacje niezwykle cenne dla studentów medycyny.

Subskrypcje i licencje na AIA są dostępne dla instruktorów, studentów i instytucji online. W wersji online nie ma kłopotów z wymaganiami oprogramowania lub kodów licencji. Aby mieć dostęp do tych niesamowitych zasobów w dowolnym miejscu, trzeba tylko prostej nazwy użytkownika i wprowadzenia poprawnego hasła. Buduj i aktualizuj program nauczania w szkole, domu, czy w dowolnym miejscu, w którym masz dostęp do komputera!

Dowiedz się więcej o całej naszej stronie i jednocześnie o licencji użytkownika, lub zapoznaj się z wersją instruktorską już dzisiaj.

Wnikliwa analiza anatomii warstwa po warstwie
AIA online jest najpełniejszą cyfrową bazą danych szczegółowych obrazów anatomicznych na świecie, w tym ilustrowanych, wnikliwych analiz ciała mężczyzny i kobiety.

Baza danych zawiera „wskaż i kliknij” – możliwość identyfikacji ponad 20 000 struktur anatomicznych poddawanych weryfikacji, aby zapewnić dokładność anatomiczną.

Wiele identyfikacji struktury i manipulowania- jednoczesne zidentyfikowanie, podświetlenie, wyświetlenie i wyodrębnienie wielu struktur anatomicznych i fizjologicznych. Ta funkcja umożliwia odkrywanie granic struktur i wyświetlanie ich w izolacji, oraz w kontekście anatomii.

Konfigurowalne pola przejrzystości- można je łatwo przenieść, zmienić rozmiar, i wykazać obszary bazowe wnikliwej anatomii w czasie rzeczywistym. Za pomocą tego narzędzia bardzo łatwo zrozumieć relacje przestrzenne zachodzące między sąsiednimi strukturami i narządami.

Identyfikacja i podgląd dołączonego Atlasu Struktur Anatomii
AIA zawiera drobiazgowe, kolorowe ilustracje części ciała, organów, struktur i systemów wraz z przypiętymi strukturami. Nie tylko pozwala uzyskać najwyższej jakości ilustracje, ale także dołączone fotografie z sekcji zwłok, które nie odbiegają od rzeczywistych, a także obrazy radiologiczne.

Rozumienie anatomii w kontekście klinicznym
Klucz oferowany w AIA jest najpełniejsza bazą danych dotyczącą treści klinicznych. Tysiące ilustracji, animacje i artykuły są dostępny, by pomóc ci uczyć nawet najbardziej skomplikowanych struktur anatomicznych, organów i systemów fizjologicznych w kontekście klinicznym.

Tysiące dokładnych ilustracji- teraz z ponad 3000 unikalnymi artykułami klinicznymi o stanach chorobowych, obrażeniach, pierwszej pomocy, zabiegach chirurgicznych, składnikach komórkowych i wiele innych. Każda ilustracja została starannie zaprojektowana przez biegłych w tej dziedzinie lekarzy.

Kliniczne animacje i podglądy- 28 profesjonalnie wyprodukowanych animacji obejmuje tematy związane z fizjologią, chorobami i operacjami. Można wyświetlać te animacje, nawet w przeglądarce animacji.

Interakcja z modelami 3D

 • AIA teraz zawiera najbardziej szczegółową z dostępnych bibliotek 3D.
  Biblioteka 3D zawiera 8 w pełni interaktywnych modeli 3D, w tym:
 • mózg
 • ucho
 • oko
 • serce
 • płuca
 • ż̇eński układ rozrodczy
 • męski układ rozrodczy
 • czaszka

Z biblioteką 3D możesz wizualizować setki szczegółowych struktur w najwyższej rozdzielczości. W dodatku pełna rotacja modeli 3D zapewnia efekty lotu przez sekwencje i przezroczystość.

 • Wiele języków:
 • angielski
 • angielski (studia licencjackie)
 • francuski
 • niemiecki
 • węgierski
 • włoski
 • japoński
 • portugalski
 • hiszpański
 • szwedzki

Wymagania sprzętowe

OPROGRAMOWANIE MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMU ZALECANE WYMAGANIA SYSTEMU
*OS: Windows XP SP2 Home/Pro
*Browser: IE8+, Firefox 2.0+
*Flash Player 10
*Unity3d web player 2.5.0
*Intel Pentium IV processor
*512 MB RAM
1024x768 screen resolution
*Intel Core 2 Duo 2.33 GHz processor
*1 GB of RAM, Graphics card with 256MB dedicated RAM
*OS: Windows Vista
*Browser: IE8+, Firefox 2.0+
*Flash Player 10
*Unity3d web player 2.5.0
*Intel Pentium IV processor
*512 MB RAM
1024x768 screen resolution
*Graphics card with 256MB dedicated RAM
*Intel Core 2 Duo 2.33 GHz processor
*2 GB of RAM, Graphics card with 256MB dedicated RAM
*OS: Mac OS
*Browser: Safari 3.0+, Firefox 2.0+
*Flash Player 10
*Unity3d web player 2.5.0
*PowerPC G3/G4/G5 Processor, 256 MB RAM, 500 MHz or Intel Core Duo 1.33 GHz
*1024x768 screen resolution
*PowerPC G3/G4/G5 1.83 GHz processor
*Intel Core 2 Duo 2.33 GHz processor
*1GB RAM