Spikerzy

Jednym z rodzajów działalności prowadzonej przez naszą firmę jest pośrednictwo pomiędzy firmami i ośrodkami medycznymi a spikerami (mówcami, lektorami, prelegentami, szkoleniowcami). Posiadamy bazę specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Jeśli chcą Państwo zorganizować zjazd, szkolenie, konferencje lub zaprosić tzw. visiting lecturer, proponujemy skorzystanie z naszej pomocy, polegającej na znalezieniu dla Państwa wśród spikerów z naszej baz właściwych osób i przedstawieniu propozycji odpowiadających Państwa wymaganiom. Osoby znajdujące się w naszej bazie to specjaliści, badacze, znane autorytety. Współpraca z naszymi spikerami obejmuje obszar całej Polski, dlatego też organizowane przez Państwa różnorodne wydarzenia medyczne dotyczące np. kilku ośrodków, rejonów, mogą być przez nas kompleksowo zorganizowane. Dzięki naszemu pośrednictwu zyskują Państwo pewność właściwej jakości merytorycznej wydarzenia naukowego.

Spikerzy, których za naszym pośrednictwem Państwo wynajmą, mogą przeprowadzać szkolenia dotyczące np. obsługi nowych sprzętów medycznych, nowoczesnych technik badawczych, itp. Osoby te mogą być mówcami na różnego rodzaju zjazdach i konferencjach medycznych organizowanych zarówno przez instytucje medyczne, jak i firmy farmaceutyczne. Charakter prezentacji, szkolenia, wykładu i ich tematyka jest dokładnie uzgadniana przed wydarzeniem.

W jaki sposób dobierane są osoby dla Państwa wydarzenia? Oczywiście głównym kryterium jest zakres tematyczny i charakter wydarzenia, następnie jego miejsce a także data.

Jakie kroki powinni Państwo podjąć w celu skorzystania z naszej oferty? Należy skontaktować się z naszymi konsultantami lub wysłać zapytanie ofertowe na nasz adres e-mailowy, w którym należy wskazać miejsce, datę, czas i tematykę a także charakter wydarzenia. Po otrzymaniu od Państwa zapytania, w ciągu kilku dni lub w umówionym z Państwem terminie, przedstawiamy swoją propozycję personalną i finansową. Następnie podpisywana jest z nami umowa, na podstawie której wybrany przez Państwa spiker (spikerzy), realizuje organizowane przez Państwa wydarzenie.